Reklama

Cieľová skupina užívateľov, ktorí navštevujú server GolfCzech.cz je známa predovšetkým tým, že dokážu oceniť kvalitné zbožie a služby. Inzercia na našom serveri osloví predovšetkým stredné a vyššie vrstvy obyvateľov.

Na GolfCzech.cz je možné využívať viac formátov reklamy, od klasickej bannerovej až po PR články. Celkom se jedná o tieto typy:

  1. exkluzívny sponzoring
  2. klasická bannerová reklama
  3. PR články
  4. firemné zápisy (tour operátori)
  5. špeciálne ponuky

Exkluzívny sponzoring
Ponúkame možnosť udržovať náš web s Vašou značkou, a to skrz celý web, alebo ako partner sekcie. Súčasťou ponuky je ako obrandovanie servera / sekcie, tak i daný reklamný priestor pre Vaše reklamné oznámenie či iné marketingové účely.

Reklamné bannery
Na rôzne stránky portálu GolfCzech.cz je možné umiestniť reklamné bannery v rôznych veľkostiach a technológiách. Či už sa jedná o flashové bannery, animované GIFy, či HTML bannery. Nasadenie neštandardných formátov je možné konzultovať.

Public relation články
Veľmi efektívnou cestou, ako osloviť zákazníkov, je PR článok. Ponúkame možnosť vložit reklamné info, kde autorom bude Vaše PR oddelenie.

Firemné zápisy
Pre potreby inzercie úzkeho segmentu sme zvolili separátny odkaz "tour operátori". Jedná sa o platenú službu, ktorú teraz získate po dobu prvých troch mesiacov zadarmo. V tejto službe je možné mať základné informácie (názov a kontakty), či rozšírenú verziu včetne niekoľkých dlhodobejších ponúk.

Špeciálne ponuky
Sme otvorení kooperáciam či inzercii špeciálnych ponúk, golfových balíčkov, zníženému green fee pre našich užívateľov apod.

Máte záujem o viac informácií?
Pozrite sa na podrobnejšie informácie k jednotlivým službám alebo nám napíšte na sales@golfczech.cz.

Cenník reklamy na GolfCzech.cz a SlovakiaGolf.SK

Pokiaľ máte záujem inzerovať na GolfCzech.cz, stiahnite si prosím náš cenník:

Cenník reklamy na GolofCzech.czCenník reklamy na GolfCzech.cz a SlovakiaGolf.sk